fbpx Bartek Cabala - SECA

Bartek Cabala

licencjonowany zawodnik testujący systemy bezpieczeństwa SECA

10 szybkich pytań do Bartka #LIFESTYLE

Jest uzależniony od adrenaliny, lubi prędkość ale zawsze pamięta o bezpieczeństwie. Bartłomiej Cabala, licencjonowany kierowca wyścigowy i tester kombinezonów SECA. Zawodnik startujący w wyścigach motocyklowych Mistrzostw Polski oraz Mistrzostw Europy Centralnej Alpe Adria w klasie Supersport na motocyklu Yamaha R6.
Z wielokrotnym medalistą wyścigów motocyklowych w Polsce i Europie oraz jednym z naszych ambasadorów rozmawiamy o jego pasji do wyścigów, cenie uprawiania motosportu i wypadkach, które nigdy nie odebrały mu motywacji. Zapraszamy do sprawdzenia materiału #lifestyle oraz pełnego wywiadu z Bartkiem.

Każdy sukces ma swoją cenę

Droga na szczyt nie zawsze jest prosta i łatwa. O tym jak przygotować się do sezonu motocyklowego i połączyć codzienne obowiązki zawodowe opowiada Bartek. W naszej rozmowy dowiesz się, że sukces i wyniki na torze to nie tylko zasługa szybkiej maszyny i sprawnej pracy mechaników. Praca nad ciałem i regularne treningi sprawnościowe sprawiają, że wydolność motocyklisty pomaga przejechać kilkanaście okrążeń w bardzo mocnych przeciążeniach i zmianach tempa prędkości utrzymując motocykl w pełnej kontroli. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.

Dlaczego odzież motocyklowa SECA ?

Sport motocyklowy wiąże się z wypadkami. Przez cały okres kariery Bartek zaliczył ponad 100 wywrotek na motocyklu nie odnosząc poważnych uszczerbków na zdrowiu. Współpraca z Bartkiem dużo nas nauczyła, pozwoliła nam na dokładną analizę naszych systemów bezpieczeństwa podczas wypadku. Dzięki temu wyselekcjonowaliśmy materiały najwyższej jakości, które prosto z toru motocyklowego wprowadziliśmy do naszej odzieży motocyklowej.

Ochrona w każdych warunkach

Technologia bezpieczeństwa SECA ochroni Cię w każdych warunkach, niezależnie od tego czy rywalizujesz na torze wyścigowym, podróżujesz na koniec świata, czy po prostu dojeżdżasz na co dzień do pracy. Dzięki nieustannym pracom nad nowymi rozwiązaniami, mającymi poprawiać komfort i bezpieczeństwo, dążymy do tego aby nasza odzież motocyklowa była jak druga skóra i zapewniała doskonałą wentylację przy zachowaniu wysokiego poziomu ochrony. Wszystkie stosowane przez nas protektory i ochraniacze spełniają najbardziej wymagające, europejskie normy bezpieczeństwa.

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE

mogą Cię zainteresować