fbpx @ADVinDNA - SECA

Para motocyklowych podróżników, przed którymi Europejskie szlaki nie są tajemnicą

@ADVinDNA

Kiedy jak nie teraz?

„Kiedy zaczynaliśmy naszą przygodę z podróżowaniem na motocyklu to byliśmy jak to się mówi <piękni, młodzi>… ale dość szaleni by z niewielkim nakładem finansowym ruszyć w drogę, więc staraliśmy się wyjeżdżać niskobudżetowo. Teraz dalej jesteśmy piękni (hehe) 😂, ale z wiekiem zrobiliśmy się nieco bardziej głodni przygód i dalekich wojaży… w myśl powiedzenia <kiedy jak nie teraz?>. Cenimy sobie miejsca rzadko odwiedzane i nie straszne nam spanie na dziko bez wygodnego łóżka oraz prysznica, co nie znaczy, że czasami nie lubimy zaszaleć w jakimś hotelu”.

90 000 tysięcy kilometrów, a licznik ciągle bije…

„Podróżowanie na motocyklu było naszą pasją już od dawna ale tak na poważnie to wyruszyliśmy w trasę od 2014 roku.
Do tej pory udało nam się przejechać ponad 90 000km, a licznik ciągle bije… odwiedziliśmy kilkadziesiąt państw w Europie oraz udało się postawić nasze stopy, a raczej koła w Azji, w najbliższej przyszłości w planie mamy kolejne wyprawy po świecie”

Alpy i Dolomity to jeden z najbardziej popularnych kierunków wypraw motocyklistów. Mało kto zna się na podróżowaniu po włoskich szlakach tak jak @ADVinDNA. Duet motocyklowych eksploratorów na stałe mieszkających we Włoszech. Przygotowaliśmy materiał wideo, w którym Bogdan i Bogusia opowiedzą o tym jak zaplanować i przygotować się na długie dystanse. Zapraszamy!

Co nas napędza oprócz benzyny?

“Napędza nas chęć zainspirowania innych do robienia zdjęć i podróżowania. To właśnie było motywem do stworzenia naszych profili i tego projektu. Zdjęcia i opisywanie podróży motocyklowych bardzo nas wciągnęły, dlatego dzielimy się spojrzeniem na świat z naszej perspektywy.”

Ochrona i komfort w każdych warunkach.

Technologia bezpieczeństwa SECA ochroni Cię w każdych warunkach, niezależnie od tego czy rywalizujesz na torze wyścigowym, podróżujesz na koniec świata, czy po prostu dojeżdżasz na co dzień do pracy. Dzięki nieustannym pracom nad nowymi rozwiązaniami, mającymi poprawiać komfort i bezpieczeństwo, dążymy do tego aby nasza odzież motocyklowa była jak druga skóra i zapewniała doskonałą wentylację przy zachowaniu wysokiego poziomu ochrony. Wszystkie stosowane przez nas protektory i ochraniacze spełniają najbardziej wymagające, europejskie normy bezpieczeństwa.

@ADVinDNA testowali w swoich wyprawach:

INNE ARTYKUŁY, KTÓRE

mogą Cię zainteresować