fbpx membrana InsiDry® - SECA

membrana InsiDry®

na zewnątrz. wewnątrz. niezależnie od kurtki motocyklowej.

Membrana InsiDry®

1 produkt.
2 sposoby użytkowania.
3 zastosowania.

Membrana InsiDry® zaprojektowana została przede wszystkim z myślą o stosowaniu jej jako niezależnej, oddychającej kurtki chroniącej przed deszczem i wiatrem.

Standardowo spełnia funkcje zarówno wewnętrznej warstwy izolacyjnej,  jak i zewnętrznej ochrony przed trudnymi warunkami na drodze. I poza nią. Doskonale sprawdzi się na spacerze podczas każdej – krótszej i dłuższej – wyprawy motocyklowej. Zastąpi tradycyjną kurtkę przeciwdeszczową, eliminując dodatkowy bagaż i zapewniając niezawodną ochronę i komfort!

Dzięki zastosowaniu intuicyjnego systemu S_connect, może łatwo zmieniać jej umiejscowienie i funkcję, co zwiększa jej funkcjonalność i wszechstronność.

Wyposażona w elementy odblaskowe ReflexLite®, zwiększa widoczność motocyklisty na drodze, co znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa.

https://secamoto.com/wp-content/uploads/2024/07/slider-mobile-1-insidry.png https://secamoto.com/wp-content/uploads/2024/07/slider-desktop-1-insidry.png

https://secamoto.com/wp-content/uploads/2024/07/slider-mobile-insidry.png https://secamoto.com/wp-content/uploads/2024/07/slider-desktop-insidry.png

https://secamoto.com/wp-content/uploads/2024/07/slider-mobile-insidry-1.png https://secamoto.com/wp-content/uploads/2024/07/slider-desktop-insidry-1.png

UNIWERSALNOŚĆ ZASTOSOWANIA

Membrana InsiDry® może być stosowana zarówno wewnątrz kurtki jako wewnętrzna warstwa ochronna, jak i na zewnątrz jako wodoszczelna powłoka, zapewniając wysoką ochronę w różnych warunkach pogodowych.

ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA

InsiDry® umożliwia szybką adaptację do zmieniających się warunków pogodowych, bez konieczności posiadania dodatkowej kurtki przeciwdeszczowej, co zapewnia wygodę i oszczędność miejsca.

Może stanowić rownież niezależną kurtkę przeciwdeszczową podczas spacerów.

OCHRONA PRZED DESZCZEM

Zastosowanie InsiDry® na zewnątrz kurtki motocyklowej gwarantuje nieprzemakalność, utrzymując cię suchym i komfortowym podczas intensywnych opadów.

DOSKONAŁA ODDYCHALNOŚĆ

Dzięki membranie InsiDry® możesz cieszyć się komfortem oddychalności nawet w deszczowe dni, bez potrzeby jej zdejmowania.

wybierz produkt

i doceń komfort użytkowania

nie masz jeszcze membrany?

wybierz niezależny produkt do swojej kurtki

InsiDry®

wysoki komfort i bezpieczeństwo na drodze